Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez ~kierowca~, 27 października 2008 r. o 09:35
SAM JESTEś deb***EM NIE MASZ WGL UCZUć A JAK Z TWOJEJ RODZINY BY KTOS ZGINął W TAKI TRAGICZNY SPOSOB TO TEZ BYS TAK MóWIł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL napisał:
SAM JESTEś deb***EM NIE MASZ WGL UCZUć A JAK Z TWOJEJ RODZINY BY KTOS ZGINął W TAKI TRAGICZNY SPOSOB TO TEZ BYS TAK MóWIł
Oni nie zginęli, oni popełnili samobójstwo, przy okazji mordując kierowcę innego samochodu. To za co mam ich żałować. Ich to nawet ksiądz nie powinien do kościoła wprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO MARAS RE; NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE ZESRASZ JAK TAKI CWANIAK JESTES TO SIE PRZEDSTAW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol daj już spokój temu ;( Ci ludzie nie mają wogóle uczuć nie wiem skąd oni się urwali może ktoś ich nie umiał wychować albo coś w tym stylu:( chłopcy nie żyją i zapewne przewracają się teraz w grobie od tych waszych głupich komentarzy zastanówcie się pierw dwa razy co piszecie żaden z nich napewno nie ch chciałby żebyście pisali takie durnoty na forum pokój im duszom Marek[*] Jarek[*] Kamil[*] Piotrek[*] módlmy się za Michała aby przeżył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Paulina~ napisał:
Karol daj już spokój temu ;( Ci ludzie nie mają wogóle uczuć nie wiem skąd oni się urwali może ktoś ich nie umiał wychować albo coś w tym stylu:( chłopcy nie żyją i zapewne przewracają się teraz w grobie od tych waszych głupich komentarzy zastanówcie się pierw dwa razy co piszecie żaden z nich napewno nie ch chciałby żebyście pisali takie durnoty na forum pokój im duszom Marek[*] Jarek[*] Kamil[*] Piotrek[*] módlmy się za Michała aby przeżył
Nie dziwię się tobie, ty musisz ich chwalić. zawsze mialaś działkę z promocją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie dziwię się tobie, ty musisz ich chwalić. zawsze mialaś działkę z promocją
Gościu ale ty jestes nie wychowany,nie ma co Tobie tłumaczyc jakki jestes bo poprostu do Ciebie to nie dotrze bo jestes na to za głupi! Włącz na luz bo nie chciałbys byc w skórze tych,którzy to mocno przezywają a ty gościu bez uczuc nie wchodz tutaj wiecej bo tylko ranisz innych.. Zrób to prosze Cię..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karlos napisał:
DO MARAS RE; NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE ZESRASZ JAK TAKI CWANIAK JESTES TO SIE PRZEDSTAW...
znasz mnie bardzo dobrze baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karlos napisał:
DO MARAS RE; NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE ZESRASZ JAK TAKI CWANIAK JESTES TO SIE PRZEDSTAW...
a dotego za cienki w uszach jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość Nie dziwię się tobie, ty musisz ich chwalić. zawsze mialaś działkę z promocją człowieku zastanów sie co piszesz ja nie zażywam i nie zażywałam takich środków a od Marka iJarka odpier*** się oni nie żyją wogóle nie masz szacunku dla zmarłej osoby ;( może Ty jesteś na jakimś haju??? jeśli tak piszesz darój sobie masz problem sam z sobą jestem Ciekawa czemu nie masz normalnego nicku??? czyżby był strach u Ciebie??? jesteś okropnym człowiekiem brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w stanie zrozumieć kolegów, którzy zaciekle bronią, na tym forum, dobrych(?) imion swoich nieżyjących przyjaciół. Próbuję wytłumaczyć, że ich wulgaryzmy są skutkiem szoku po tak wielkiej stracie, a nie prymitywizmem! Jednak tak prężnie działająca na forum matka osieroconego chłopca przeraża mnie! Pisze pani o uczuciach, oczekuje modlitwy za zmarłych, współczucia i szacunku, jednocześnie obrażając innych i grożąc im! W kilku postach pani „produkcji“ wszyscy, którzy odwiedzili forum dowiedzieli sie, że jest pani zaręczoną, dobrze sytuowaną, wychowaną i wyedukowaną (?) młodą osobą, która …no własnie, która co chce udowodnić? Cierpienie na pokaz, rażące błędy i (delikatnie mówiąc)rynsztokowe słownictwo są takie niesmaczne, niegodne i żałosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczona napisał:
Jestem w stanie zrozumieć kolegów, którzy zaciekle bronią, na tym forum, dobrych(?) imion swoich nieżyjących przyjaciół. Próbuję wytłumaczyć, że ich wulgaryzmy są skutkiem szoku po tak wielkiej stracie, a nie prymitywizmem! Jednak tak prężnie działająca na forum matka osieroconego chłopca przeraża mnie! Pisze pani o uczuciach, oczekuje modlitwy za zmarłych, współczucia i szacunku, jednocześnie obrażając innych i grożąc im! W kilku postach pani „produkcji“ wszyscy, którzy odwiedzili forum dowiedzieli sie, że jest pani zaręczoną, dobrze sytuowaną, wychowaną i wyedukowaną (?) młodą osobą, która …no własnie, która co chce udowodnić? Cierpienie na pokaz, rażące błędy i (delikatnie mówiąc)rynsztokowe słownictwo są takie niesmaczne, niegodne i żałosne!
przykro mi pomylono mnie z kimś innym ja jestem ich koleżanką żadną rodziną jeśli o to chodzi ;( i będę broniła ich do konća ponieważ nie można tak mówić o zmarłych osobach jak co nie którzy tutaj się wypowiadają nie znali ich a mają najwięcej do powiedzenia ;( przykro strasznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~milena~ napisał:
tak naprawde to nie wazne jest to czy prowadzili samochod pod wplywem uzywek czy nie! zginelo tyle mlodych ludzi i to jest tragedia! na glupote ludzka niema granic ale oni swoje juz odcierpieli a przede wszystkim ich rodziny. jedyne co mnie bulwersuje to to, ze taka paulinka robi z siebie najwieksza ofiare losu! dziewczyno przestan sie osmieszac i wypisywac jakies glupoty! zaczynajac od tego ze nei masz juz sily i jestes zalana lzami (jak tak bardzo jestes zmeczona to idz i sie poloz a nie tracisz swoj cenny czas na durne gadki na forum) kolejna sprawa to studiami na PWSZ to nie ma czym sie chwalic bo tam wszyscy sie dostaja(nawet ty)... i nie oceniaj ludzi przez pryzmat twoich wlasnych doswiadczen bo to, iz nazwiesz kogos prostakiem czy prymitywem to tylko swiadczy o tobie. a tym ze nawsadzasz tu miliard wirtualnych swieczek [*] swietej nie czyni ani z ciebie ani z tych chlopakow!
przypominam bo do niektorych jeszcze nie dotarlo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczona napisał:
Jestem w stanie zrozumieć kolegów, którzy zaciekle bronią, na tym forum, dobrych(?) imion swoich nieżyjących przyjaciół. Próbuję wytłumaczyć, że ich wulgaryzmy są skutkiem szoku po tak wielkiej stracie, a nie prymitywizmem! Jednak tak prężnie działająca na forum matka osieroconego chłopca przeraża mnie! Pisze pani o uczuciach, oczekuje modlitwy za zmarłych, współczucia i szacunku, jednocześnie obrażając innych i grożąc im! W kilku postach pani „produkcji“ wszyscy, którzy odwiedzili forum dowiedzieli sie, że jest pani zaręczoną, dobrze sytuowaną, wychowaną i wyedukowaną (?) młodą osobą, która …no własnie, która co chce udowodnić? Cierpienie na pokaz, rażące błędy i (delikatnie mówiąc)rynsztokowe słownictwo są takie niesmaczne, niegodne i żałosne!
Do "zniesmaczonej:"Po pierwsze jak to mowisz ta "matka osieroconego chłopca " odezwała sie tylko kilka razy tutaj i jak bys potrafiła dobrze czytac to bys spostrzegła ze tzw"Paulina" która pisała ostatnie posty wcale nią nie jest.Ta "matka osieroconego chłopca " odezwała sie tylko po to tutaj jak napisała ,żeby skończono w końcu obrażać Marka i jego kolegów i ja jej wierze i ją rozumiem.Wiem jak cierpi,bo cierpi szczerze i naprawde i cierpi jeszcze bardziej wiedząc ,że obrażacie ją i świetej pamięci Marka.I to ty jestes prymitywana bo tylko prymitywny człowiek potrafi obrażać człowieka który przezywa taką tragedię,nawet przy tym nie potrafiąc się podpisać imieniem i nazwiskiem.Nie wstydz Ci dziewczyno???Wogole widać z tego jak piszesz o niej że jesteś jakąs kolejna zadrosną o to że ona ma takie zycie lub oto ze Marek ją tak kochał.I zamknij juz lepiej ten ryj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczona napisał:
Jestem w stanie zrozumieć kolegów, którzy zaciekle bronią, na tym forum, dobrych(?) imion swoich nieżyjących przyjaciół. Próbuję wytłumaczyć, że ich wulgaryzmy są skutkiem szoku po tak wielkiej stracie, a nie prymitywizmem! Jednak tak prężnie działająca na forum matka osieroconego chłopca przeraża mnie! Pisze pani o uczuciach, oczekuje modlitwy za zmarłych, współczucia i szacunku, jednocześnie obrażając innych i grożąc im! W kilku postach pani „produkcji“ wszyscy, którzy odwiedzili forum dowiedzieli sie, że jest pani zaręczoną, dobrze sytuowaną, wychowaną i wyedukowaną (?) młodą osobą, która …no własnie, która co chce udowodnić? Cierpienie na pokaz, rażące błędy i (delikatnie mówiąc)rynsztokowe słownictwo są takie niesmaczne, niegodne i żałosne!
TO JEDNYCH MOZNA ZROZUMIEC A DRUGICH NIE? poprostu jestes zalosna jednym wolno wszystko a innym nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczona napisał:
Jestem w stanie zrozumieć kolegów, którzy zaciekle bronią, na tym forum, dobrych(?) imion swoich nieżyjących przyjaciół. Próbuję wytłumaczyć, że ich wulgaryzmy są skutkiem szoku po tak wielkiej stracie, a nie prymitywizmem! Jednak tak prężnie działająca na forum matka osieroconego chłopca przeraża mnie! Pisze pani o uczuciach, oczekuje modlitwy za zmarłych, współczucia i szacunku, jednocześnie obrażając innych i grożąc im! W kilku postach pani „produkcji“ wszyscy, którzy odwiedzili forum dowiedzieli sie, że jest pani zaręczoną, dobrze sytuowaną, wychowaną i wyedukowaną (?) młodą osobą, która …no własnie, która co chce udowodnić? Cierpienie na pokaz, rażące błędy i (delikatnie mówiąc)rynsztokowe słownictwo są takie niesmaczne, niegodne i żałosne!
zgadzam sie z ta wypowiedzia w 100%!! i dodam tylko tyle, do wszystkich, iz umoralnianie kogos o nienaganne slownictwo tudziez obrazanie tyczy sie wszystkich... nie ma sensu zadna wypowiedz gdzie na poczatku zwraca sie do osoby o grzecznosc a na koniec samemu sie obraza (zamknij ryj!) porazka. a to, iz czlowiek nie podaje wlasnego imienia i nazwiska to chyba zaden problem....?czy moze grozby ktore tu padly maja byc wcielone w zycie? za czym idzie ''obicie ryja'' niektorym?zalosne. to mi przypomnia piaskownice gdzie dzieci kloca sie o grabki czy wiaderko! zaosne. czy wszystkie osoby tutaj podpisaly sie imieniem i nazwiskiem?! zadna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~milena~ napisał:
zgadzam sie z ta wypowiedzia w 100%!! i dodam tylko tyle, do wszystkich, iz umoralnianie kogos o nienaganne slownictwo tudziez obrazanie tyczy sie wszystkich... nie ma sensu zadna wypowiedz gdzie na poczatku zwraca sie do osoby o grzecznosc a na koniec samemu sie obraza (zamknij ryj!) porazka. a to, iz czlowiek nie podaje wlasnego imienia i nazwiska to chyba zaden problem....?czy moze grozby ktore tu padly maja byc wcielone w zycie? za czym idzie ''obicie ryja'' niektorym?zalosne. to mi przypomnia piaskownice gdzie dzieci kloca sie o grabki czy wiaderko! zaosne. czy wszystkie osoby tutaj podpisaly sie imieniem i nazwiskiem?! zadna.
ty to sie nie wypowiadaj bo jak sama napisalas w poprzednich postach dla ciebie nie ma roznicy czy ktos jezdzi pijany czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hugo napisał:
ty to sie nie wypowiadaj bo jak sama napisalas w poprzednich postach dla ciebie nie ma roznicy czy ktos jezdzi pijany czy nie
najwiekszym problemem mlodych ludzi jest brak umiejetnosci czytania ze zrozumnieniem...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdybys przeczytal tylko pierwsze zdanie mojej wypowiedzi to i owszem tak powiedzilam ale z kontekstu calego tekstu to nie chodzilo mi wypadek tylko o problemy Pauliny. dobrze wszyscy wiedza ze za kierownice nie wsiada sie pod wplywem alkoholu czy innych substancji oduzajacych, nie wspominajac juz o braku prawa jazdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~milena~ napisał:
najwiekszym problemem mlodych ludzi jest brak umiejetnosci czytania ze zrozumnieniem...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdybys przeczytal tylko pierwsze zdanie mojej wypowiedzi to i owszem tak powiedzilam ale z kontekstu calego tekstu to nie chodzilo mi wypadek tylko o problemy Pauliny. dobrze wszyscy wiedza ze za kierownice nie wsiada sie pod wplywem alkoholu czy innych substancji oduzajacych, nie wspominajac juz o braku prawa jazdy!
a co cie problemy Pauliny obchodza nie badz nadgorliwa bo to gorsze niz faszyzm a autorytetem zadnym nie jestes zeby mowic co mlodzi umieja albo czego nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hugo napisał:
a co cie problemy Pauliny obchodza nie badz nadgorliwa bo to gorsze niz faszyzm a autorytetem zadnym nie jestes zeby mowic co mlodzi umieja albo czego nie
bo Milena jest stara panna i jej zazdrosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co tumanami to mozna nazwac was wszystkich ktorzy publicznie obrazaja tutaj ludzi ktorych juz nie ma!! wiekszosc z was ich nawet nie znala wiec po co tak pier*olicie??? niewiecie kim oni byli i ile znaczyli dla tych co ich znają czyli np mnie !! rownie dobrze taka tragedia moze was spotkac i wtedy was beda nazywac deb***ami wiec niewiem czy ktos bylby zadowolony z tego powodu!! oni juz kare ponieśli za błedy!! a wy jak szukacie sensacji to nie tutaj!! znajdzcie sobie inny temat do plot !!!!!!!! poprostu żal mi was!!! i nie oceniajcie tez bliskich tych chlopakow!! i nie interesujcie sie ich zyciem i tym co robia bo to was raczej nie powinno obchodzic!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...